Novinky z rybářského kroužku

      9. až 12. 5. 2024 se zúčastnili z našeho kroužku Miroslav Ryba a Jaroslav Kurila spolu s vedoucím kroužku O. Svobodou a ještě naším členem J. Ševčíkem Rybářského soustředění na Hracholuské přehradě společně s dětmi z MO ČRS Plzeň 1. Celkově bylo 14 dětí a soutěžilo se v 5 disciplínách - LRU, RT, poznávání ryb, střílení ze vzduchovky na terč a škrábání brambor na čas.
     13. a 14.5. 2024 se Okresního kola Zlaté udice v Plzni zúčastnili z našeho kroužku Miroslav Ryba a Jaroslav Kurila. První den se lovilo na plavanou na Radbuze 1A u papírny. Závod trval 3 hodiny a ryby příliš nebraly, ale nakonec každý z účastníků něco ulovil. Druhý den probíhaly soutěže v poznávání ryb, rostlin, živočichů, test z rybářského řádu a stanov a soutěž v RT trojboj (skish, arenberg, dálka). Počasí po oba dva dny přálo a Miroslav Ryba skončil celkově na 1. místě a Jaroslav Kurila na 11. místě. Kroužky na červen mají s dětmi vedoucí kroužků domluveny a potom budou prázdniny.
     Nový školní rok kroužku začne asi koncem září, nebo začátkem října a to ještě upřesníme v Kulichu nebo tady na našich webových stránkách. Přejeme všem dětem krásné prázdniny a všem rybářům radost z úlovků a úspěšné pohodové dny. Važme si přírody a Petrův zdar!

Přihlášení

Hledat

Návštěvnost webu

Dnes16
Včera74
Poslední týden652
Poslední měsíc1681
Celkem190674